Lot 103
Vendue Next Door | 5 juli 2021
Anutosh (1970)

'Black Rock' (2001)

gesigneerd, gedateerd en getiteld (op de achterzijde)

olie acryl paraffine op linnen, zonder lijst, 40x40 cm

€ 0,00
€ 0,00
€ 600,00

Hamerprijs: € 600