Lot 109
Vendue Next Door | 5 juli 2021
Marinus Bies (1894-1975)

Huisjes in landschap

gesigneerd (linksonder)

olieverf op doek, 42x52 cm (afm incl. lijst)

€ 0,00
€ 0,00
€ 40,00

Hamerprijs: € 40