Lot 106
Vendue Next Door | 5 juli 2021
Roger Bertemes (Luxemburgs, 1927-2006)

gesigneerd en gedateerd '1990' (rechtsonder)

aquarel, 91x71,5 cm (afm. incl. lijst)

€ 0,00
€ 0,00
€ 120,00

Hamerprijs: € 120