Lot 107
Vendue Next Door | 5 juli 2021
Martine Antonie (1909-2006)

Vrouw

gesigneerd en gedateerd '1966' (rechtsonder)

olieverf op doek, 112x92 cm (afm. incl. lijst)

Provenance: Galerie Hüsstege, 's-Hertogenbosch.

€ 0,00
€ 0,00
€ 25,00

Hamerprijs: € 25