Lot 105
Vendue Next Door | 5 juli 2021
Anutosh (1970)

"Wait a minute motherfucker this is my house"

gesigneerd, gedateerd en getiteld (op de achterzijde)

olieverf op doek, zonder lijst, 50x150 cm

€ 0,00
€ 0,00
€ 160,00

Hamerprijs: € 160