Lot 50
Vendue Next Door | 7 juni 2021
Simon Koene (1946) en Annabel König (1963) (2x)

Kletspraat ; Vogelmensen ; Vogelmens

alle gesigneerd en gedateerd

gemengde techniek, diverse afm van circa 37x42 cm tot 52x42 cm

€ 0,00
€ 0,00
€ 40,00

Hamerprijs: € 40