Lot 48
Vendue Next Door | 7 juni 2021
Heinrich Eberhard (Duits, 1884-1973)

Half naakte vrouw in interieur

gesigneerd (linksonder)

olieverf op doek geplakt op board, 55x46 cm

€ 0,00
€ 0,00
€ 325,00

Hamerprijs: € 325