Lot 47
Vendue Next Door | 7 juni 2021
Médard Maertens (Belgisch, 1875-1946)

Landweg met boerderij

gesigneerd (linksonder)

olieverf op board, 44x52 cm

€ 0,00
€ 0,00
€ 180,00

Hamerprijs: € 180