Lot 46
Vendue Next Door | 7 juni 2021
Een vergulde schilderijlijst met florale ornamenten

Binnenmaat: 59x28, buitenmaat: 84x54 cm (enkele beschadigingen).

€ 0,00
€ 0,00
€ 40,00

Hamerprijs: € 40