Lot 45
Vendue Next Door | 7 juni 2021
Jef Diederen (1920-2009)

Dorpstraat

gesigneerd en gedateerd '44' (rechtsonder)

olieverf op doek, zonder lijst, 50x40 cm

€ 0,00
€ 0,00
€ 180,00

Hamerprijs: € 180