Lot 44
Vendue Next Door | 7 juni 2021
A. François Mathys (Belgisch, 1885-1956)

Stilleven met twee appels en een peer

gesigneerd en gedateerd '1907' (rechtsonder)

olieverf op doek, 38x46 cm

€ 0,00
€ 0,00
€ 160,00

Hamerprijs: € 160