Lot 43
Vendue Next Door | 7 juni 2021
Joris De Bruyne (1896-1965)

Brabants landschap

gesigneerd en gedateerd '1942' (rechtsonder)

olieverf op paneel, 43x47 cm

€ 0,00
€ 0,00
€ 60,00

Hamerprijs: € 60