Lot 42
Vendue Next Door | 7 juni 2021
Pauline Braat (1932)

Landschap met bok

gesigneerd en gedateerd 'PBraat 01' (rechtsonder)

olieverf op doek, 43x38 cm

Provenance: Galerie Arti-Shock Rijswijk.

€ 0,00
€ 0,00
€ 30,00

Hamerprijs: € 30