Lot 41
Vendue Next Door | 7 juni 2021
Frans Borremans (1891-1968)

Landschap met molen (Schelde)

gesigneerd en gedateerd '1916' (rechtsonder)

oliverf op doek, zonder lijst, 36x30 cm

€ 0,00
€ 0,00
€ 90,00

Hamerprijs: € 90