Lot 39
Vendue Next Door | 7 juni 2021
Hollandse School, 20e eeuw (2x)

Stilleven met druiven en abstracte compositie.

Olieverf op board, r.o. gemonogrammeerd HM93, 39x48 cm en gouache op papier, l.o. getekend, 32x42 cm.

€ 0,00
€ 0,00
€ 50,00

Hamerprijs: € 50