Lot 37
Vendue Next Door | 7 juni 2021
Spaanse School, 20e eeuw (2x)

Stoel en keukentafel: "La mesa de la cocina" en berglandschap met bomen.

Olieverf op doek, r.o. onduidelijk getekend, 62x52 cm en olieverf op board, r.o. onduidelijk getekend, 60x68 cm.

€ 0,00
€ 0,00
€ 200,00

Hamerprijs: € 200