Lot 35
Vendue Next Door | 7 juni 2021
Nevbahar Aksoy (1952) (3x)

Mediterrane stadsgezichten met en zonder figuren.

Olieverf op doek, r.o. getekend en '77 / '76 / '76, 62x94 cm, 83x55 cm en 94x68 cm (restauraties).

€ 0,00
€ 0,00
€ 80,00

Hamerprijs: € 80