Lot 34
Vendue Next Door | 7 juni 2021
Jan Montijn, Aat Veldhoen, Willem Buis, onbekende maker en plaat (5x)

Ets: abstracte voorstelling / druk: naakt (gescheurd) / litho: pop met dode vogel / tekening: vrouwenfiguur / plaat: figuren.

Drie maal getekend, van 50x30 tot 72x59 cm.

€ 0,00
€ 0,00
€ 45,00

Hamerprijs: € 45