Lot 31
Vendue Next Door | 7 juni 2021
Hendrik Albert van Trigt (1829-1899)

Witte boerderij aan een landweg.

Aquarel, l.o. gemonogrammeerd en '89, 56x70 cm.

€ 0,00
€ 0,00
€ 70,00

Hamerprijs: € 70