Lot 18
Vendue Next Door | 7 juni 2021
Hollandse School, 19e eeuw

Drukte op een stadsplein.

Olieverf op doek, zonder lijst, 67x54 cm.

€ 0,00
€ 0,00
€ 260,00

Hamerprijs: € 260