Lot 3
Vendue Next Door | 7 juni 2021
Hollandse School (19de eeuw)

Wandelaars in een heidelandschap

onduidelijk gesigneerd (rechtsonder)

olieverf op doek, 48x62 cm (met lijst: 63x76 cm)

Conditie: enig oppervlaktevuil, doek lichtelijk gebobbeld bij het spieraam linksboven. Oude restauraties en verkleurde retouches met name in de lucht zichtbaar.

€ 0,00
€ 0,00
€ 100,00

Hamerprijs: € 100