Lot 2
Vendue Next Door | 7 juni 2021
Johannes Gijsbert Vogel (1828-1915)

Hollands rivierlandschap.

Olieverf op doek, l.o. getekend, 47x72 cm (beschadiging op doek).

€ 0,00
€ 0,00
€ 160,00

Hamerprijs: € 160