Lot 1
Vendue Next Door | 7 juni 2021
Italiaanse School, Hollandse School en 2 wandversieringen (4x)

Italiaans kustlandschap / Hollandse plas met zeilboten / ganzen en kinderen op het strand.

Olieverf op paneel, 42x51 cm / aquarel: 52x68 cm / 28x78 cm en 50x63 cm.

€ 0,00
€ 0,00
€ 30,00

Hamerprijs: € 30