Lot 19
Vendue Next Door | 6 september 2021
Aimée Crince le Roy (1928-2008)

‘L’amour en blanc et noir’ (1967)

gesigneerd, gedateerd ''67' getiteld en genummerd '2/15' (rechts/linksonder)

houtsnede, 81x64 cm (afm. incl. lijst)

€ 0,00
€ 0,00
€ 35,00

Hamerprijs: € 35