Lot 49
Vendue Next Door | 3 mei 2021
Pieter ten Cate (1869-1937)

Gezicht op Zutphen

gesigneerd (linksonder)

olieverf op doek, 46x57 cm

€ 0,00
€ 0,00
€ 120,00

Hamerprijs: € 120