Lot 46
Vendue Next Door | 3 mei 2021
Onbekende maker (20ste eeuw)

Abstracte compositie

onduidelijk gesigneerd misschien 'Brown' (rechtsonder)

olieverf op doek, 50x70

€ 0,00
€ 0,00
€ 70,00

Hamerprijs: € 70