Lot 44
Vendue Next Door | 3 mei 2021
Jelis van Dolderen (1954)

Abstracte compositie

gesigneerd en gedateerd '89' (rechtsonder) en genummerd (linksonder)

litho, 89x61 cm

€ 0,00
€ 0,00
€ 30,00

Hamerprijs: € 30