Lot 39
Vendue Next Door | 3 mei 2021
Seymour Etienne Bottex (Haïtiaans, 1922-2016)

Twee Haïtianen in traditionele kleding

gesigneerd en geannoteerd 'S.E Bottex / Cap-Haïtien' (rechtsonder)

olieverf op board, 52x62 cm

€ 0,00
€ 0,00
€ 600,00

Hamerprijs: € 600