Lot 38
Vendue Next Door | 3 mei 2021
David Leviathan (Israel, 1950)

gesigneerd en gedateerd 'Leviathan 17.10.88' (linksonder)

gemengde techniek op papier, 63x45 cm (88,5x68,5 cm incl. lijst)

€ 0,00
€ 0,00
€ 70,00

Hamerprijs: € 70