Lot 36
Vendue Next Door | 3 mei 2021
Riet Ebberink (1938)

Dozen

gesigneerd met initialen en gedateerd '99' (rechtsonder)

gemengde techniek, 83x83 cm

€ 0,00
€ 0,00
€ 100,00

Hamerprijs: € 100