Lot 32
Vendue Next Door | 3 mei 2021
Anneke Boot (1945)

"Klazienaveen"

gesigneerd (linksonder), getiteld (op een label op de achterzijde)

olieverf op doek, 55x75 cm

€ 0,00
€ 0,00
€ 240,00

Hamerprijs: € 240