Lot 31
Vendue Next Door | 3 mei 2021
Edgard D'Hont (1861-1941)

"En campine" / Marais à Genck

gesigneerd (rechtsonder), getiteld (op een label op de achterzijde)

olieverf op doek, 46x54 cm

€ 0,00
€ 0,00
€ 240,00

Hamerprijs: € 240