Lot 27
Vendue Next Door | 3 mei 2021
Europese School (20ste eeuw)

Zittende vrouw in profiel

olieverf op doek, 89x52 cm

€ 0,00
€ 0,00
€ 25,00

Hamerprijs: € 25