Lot 25
Vendue Next Door | 3 mei 2021
Arijac (Haïtiaans, 1937)

Heuvellandschap met vliegers

gesigneerd (rechtsonder)

olieverf op doek, 78x63 cm

€ 0,00
€ 0,00
€ 350,00

Hamerprijs: € 350