Lot 24
Vendue Next Door | 3 mei 2021
Dienke de Vries-Rohde (1900-1994)

Lente boeket

gesigneerd (rechtsonder)

olieverf op doek,74x63 cm

€ 0,00
€ 0,00
€ 40,00

Hamerprijs: € 40