Lot 23
Vendue Next Door | 3 mei 2021
Carolus Johannes Thijsen (1967-1917)

Moeder en kind

gesigneerd (linksboven)

olieverf op doek, 39,5x28 cm

Conditie: bedoekt

€ 0,00
€ 0,00
€ 100,00

Hamerprijs: € 100