Lot 18
Vendue Next Door | 3 mei 2021
Collectie van ca. 30 voornamelijk 18e eeuwse gravures, waaronder portretten en stadsgezichten. Met daarbij een boek met litho's van Steinlen ("Dans la Vie", 1901).

€ 0,00
€ 0,00
€ 70,00

Hamerprijs: € 70