Lot 17
Vendue Next Door | 3 mei 2021
Henriëtte van Maanen (1938)

Drieslags kamerscherm met een schildering van een landschap met bloemen, bomen, vogels en katten, de andere kant met een pauw, in eikenhouten lijst.

Olieverf op board, 141x129 cm (uitgeklapt), 141x43 cm (per paneel). (Een pootje ontbreekt en een pootje beschadigd).

For this artist resale right is applicable from €2400 hammer price onwards

€ 0,00
€ 0,00
€ 650,00

Hamerprijs: € 650