Lot 16
Vendue Next Door | 3 mei 2021
Henriëtte van Maanen (1938)

"Het Poppenhuis".

Olieverf op doek, in dorso gesigneerd, 100x155 cm.

For this artist resale right is applicable from €2400 hammer price onwards

€ 0,00
€ 0,00
€ 2.200,00

Hamerprijs: € 2.200