Lot 15
Vendue Next Door | 3 mei 2021
Henriëtte van Maanen (1938)

"Plato Symposion 427-347 BC".

Drieluik, olieverf op board, in dorso gesigneerd en 1972, 80x120 cm.

For this artist resale right is applicable from €2400 hammer price onwards

€ 0,00
€ 0,00
€ 450,00

Hamerprijs: € 450