Lot 69
Vendue Next Door | 5 juli 2021
Theo Goedvriend (1879-1969)

Stilleven met druiven en flesje

gesigneerd 'Goedvriend' (rechtsonder)

olieverf op doek, 50x70 cm (met lijst: 67x87 cm)

Conditie: kleine restauratie, verder goed

€ 0,00
€ 0,00
€ 375,00

Hamerprijs: € 375