Lot 12
Vendue Next Door | 3 mei 2021
Victor Abeloos (1881-1965), en andere makers (4x)

Hollandse School 20e eeuw, bloemenmarkt langs een gracht, olieverf op doek 38x46 cm / Victor Abeloos (1881-1965), portret van een baby, olieverf op board 53x43 cm / Alexander Tielens (1879-1939), watermolen te Wommel, olieverf op paneel 26x30 cm / A.V.G. Donnay, boom, pastel, 31x37 cm.

€ 0,00
€ 0,00
€ 160,00

Hamerprijs: € 160