Lot 11
Vendue Next Door | 3 mei 2021
Hollandse School 20e eeuw (2x)

Twee stillevens.

Olieverf op doek, 1x zonder lijst, 51x61 cm en 61x50 cm.

€ 0,00
€ 0,00
€ 50,00

Hamerprijs: € 50