Lot 10
Vendue Next Door | 3 mei 2021
Elsa R, 20e eeuw (7x)

Zes portretten en een vrouwenfiguur.

Aquarellen, van 49x39 cm tot 71x61 cm.

€ 0,00
€ 0,00

Startbod: € 25