Lot 7
Vendue Next Door | 3 mei 2021
Onbekende maker, 19e eeuw

Mediterraan landschap met klassieke gebouwen.

Olieverf op paneel, 24x28 cm.

€ 0,00
€ 0,00
€ 400,00

Hamerprijs: € 400