Lot 3
Vendue Next Door | 3 mei 2021
Johannes Garst (1950)

Erotische fantasievoorstelling (verfbeschadiging).

Olieverf op doek gelijmd op masoniet, l.o. getekend, 34x34 cm.

€ 0,00
€ 0,00
€ 300,00

Hamerprijs: € 300