Lot 39
Vendue Next Door | 5 april 2021
Laetitia de Haan, A.D. van Riel, Onbekend (5x)

20e eeuw

Zeefdruk gesigneerd r.o., aquarel gesigneerd l.o.

Olieverf op doek (2x), Zeefdruk, ets, droge naald, aquarel, druk. Van 25,5 x 15,5 tot 40 x 30 cm

€ 0,00
€ 0,00
€ 25,00

Hamerprijs: € 25