Lot 1
Vendue Next Door | 3 mei 2021
Johan Kuypers (1894-1981)

Een haan op de ploeg

gesigneerd en gedateerd 'Johan Kuypers. 24.' (linksonder)

pastel op papier, op doek, 100x150 cm (met lijst: circa 125x175 cm)

Conditie: goed LET OP: Op te halen aan de Nobelstraat

€ 0,00
€ 0,00
€ 120,00

Hamerprijs: € 120