Lot 15
Vendue Next Door | 6 september 2021
Hollandse School (20ste eeuw)

Mansportret

onduidelijk gesigneerd (rechtsonder, uit de lijst)

olieverf op doek, 62x42 cm (afm. incl. lijst)

€ 0,00
€ 0,00
€ 120,00

Hamerprijs: € 120