Lot 117
Vendue Next Door | 6 December 2021
Arie de Groot (1937-2016)

gesigneerd en gedateerd 'arie de Groot '92' (rechtsonder)

gemengde techniek op papier, 26x66 cm (afm. excl. lijst)

Herkomst: Collectie Tromp-Meesters.

€ 0,00
€ 0,00
€ 260,00

Hamerprijs: € 260